לאורך השנים צברתי ניסיון רב ויש לי המון ידע בעולם התכשיטנות. אני מעבירה מסיבות שהן בעצם סדנאות תכשיטים. הן אישיות והן קבוצתיות,  סדנאות הכנת תכשיטים לימי הולדת לילדות, מסיבות רווקות, סדנת תכשיטים אישית, סדנאות אמא ובת ועוד.
בסדנא נלמד את יסודות התכשיטנות, עקרונות העיצוב, נכיר את סוגי החרוזים השונים ובעיקר נהנה מעשייה וניתן לדמיון לבוא לידי ביטוי. כל משתתפת בסדנא תכין בעצמה תכשיטים לבחירה, ותקבל במתנה ערכה להכנה עצמית של תכשיטים.
להלן מספר תמונות מסדנאות ימי הולדת לבנות. טווח הגילאים המומלץ לסדנאות הימי הולדת הינו בין גילאי 7 עד 16.
התקשרי או שלחי הודעה עוד היום ל 054-6916930 לקבלת פרטים נוספים.

סדנת תכשיטים חד פעמית

נשים רבות מחפשות סדנת תכשיטים לעיצוב אישי של תכשיט על ידם. שכן אין כמו תכשיט בעיצוב אייש לפי הטעם האישי והייחודי של כל אישה.

כידוע, תכשיטים מאז ומעולם היו דרך אומנותית מיוחדת לקשט את גוף האישה, והראו רמה מסוימת של מעמד כלכלי. לפני אלפי שנים רבות היה נהוג ליצור תכשיטים מחומרים כמו: צדפים, עצים, אבנים, עצמות ועוד. ככל שהתקדמו השנים גם התקדמו באיכות החומרים מהם עשויים: מתכות שונות כמו למשל כסף, זהב, פלטינה. ואבנים כמו: פנינים, טופז, יהלומים ועוד.

בעקבות התקדמות הטכנולוגיה והעידן החדש, שודרגו המכשירים המסייעים לליטוש ועיצוב תכשיטים בטמפ' מסוימות, וכתוצאה מכך גם התקצר זמן הייצור לתכשיטים. כיום, תוכלו למצוא בקרב עדות ותרבויות בכל העולם נשים אשר עונדות תכשיטים ליופי ולאומנות. כמו כן, בתרבויות מסוימות יש מנהגים עבור נשים לענוד תכשיטים ספציפיים, למשל בקרב התרבות האינדיאנית.

אם כן, תכשיטים ניתן למצוא בקרב נשים בעיקר. כתוצאה מכך, נשים רבות מחפשות תכשיטים מעוצבים ויפים על מנת שיוכלו לענוד אותם בגאווה. כמו כן, נשים אשר מתחברות בצורה מהותית לתכשיטים, ואוהבות תכשיטים שונים גם מחפשות סדנת תכשיטים או סדנת עיצוב תכשיטים. סדנת תכשיטים תכלול הכנת תכשיטים מצד הלקוחות, וזוהי פעילות כיפית וחווייתית לכל מי שרוצה ללמוד ליצור תכשיטים שונים ויפים. כמו כן, סדנת תכשיטים חד פעמית יכולה להתקיים בבית הלקוח או בבית מעצבת סדנת התכשיטים.

סדנת עיצוב תכשיטים

סדנת עיצוב תכשיטים ייחודית וכיפית תוכלו למצוא אצל ציפי ברנר מעצבת התכשיטים בעלת מותג התכשיטים ציפי בי.

ציפי ברנר הינה בוגרת לימודי צורפות בסטודיו לצורפות של יעל שקדי. לציפי מעצבת התכשיטים יש ניסיון רב שנים בעיצוב תכשיטים, ויש לה חנות אינטרנטית למכירה של תכשיטים מסוגים שונים כמו למשל: טבעות, שרשראות, צמידים, עגילים ועוד.

כמו כן, סדנת עיצוב תכשיטים של ציפי ברנר פופולרית ביותר במיוחד בקרב חוגגי מסיבות רווקות, ימי הולדת, סדנת תכשיטים אישית לאמא ובת, או סדנת תכשיטים לקבוצת בנות. בסדנת התכשיטים כל משתתפת מעצבת תכשיטים עבור עצמה וגם תקבל מציפי ערכה עצמית להכנת תכשיטים.

צרו קשר עוד היום עם ציפי ברנר מעצבת התכשיטים כדי לקבל פרטים נוספים.